Door wie?

 

Door wie?
KICK is ontwikkeld door een orthopedagoog/psycholoog, Thea Giesen, en een kunstzinnig therapeut, Marijke de Mare. Beiden hebben ervaring in het onderwijs, kinder- en jeugdpsychiatrie en in de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking.

Gecertificeerde KICK begeleiders

Regio Gelderland
Ghislaine Derksen, ghis12@gmail.com Arnhem
Nicolette Kool-Van Gent, info@praktijkmirakel.nl, www.praktijkmirakel.nl, Rhenen
Saskia Siegers, ssiegers@vszutphen.nl, Zutphen

Regio Groningen
Anneke van der Ploeg, ajvanderploeg@hotmail.com Groningen

Regio Noord-Brabant
Mireille van 't Hoff, info@kindertherapietilburg.nl, www.kindertherapietilburg.nl Tilburg
Marie-José Zegers, info@beeldenontwikkeling.nl, www.beeldenontwikkeling.nl Tilburg

Regio Noord-Holland
Jasper Bakker, jasperjozef@gmail.com, Amsterdam
Erline Maarleveld, erline@planet.nl, www.nachtegaal-muziektherapie.nl, Bussum. Specialisatie Muziektherapie. Lucia Pultrum, luciapultrum@antenna.nl, www.hetwisselhuis.nl
Jasmijn Schraven, jasmijn.s@gmail.com Amsterdam

Regio Overijsel
Sandra Fahner, s.fahner@wijkteamsenschede.nl Enschede
Sandra Knaap-Bussink, tekenbubbelsencoaching@gmail.com, www.tekenbubbelsencoaching.nl, Enschede

Regio Utrecht
Sabrina Bos, sabrinabos@hotmail.com
Christiane Gerretsen, christanegerretsen@gmail.com
Marlies 't Hart, info@marliesthart.nl, www.marliesthart.nl, Zeist
Heleen Heringa, heleenheringa@ziggo.nl
Karoline Lamme, karolamme@gmail.com
Ellen Middag, emiddag@zonnehuizen.nl
José Vreeburg, elykya.kunstzinnigetherapie@gmail.com, www.elykya.nl
Mirjam van den Wildenberg, mlavdwildenberg@gmail.com

Regio Zuid-Holland
Heleen van den Berge, info@artofteamwork.nl Maassluis
Ingrid Boom, info@hemfar.nl, www.hemfar.nl Leiden
Patricia Bosch, p.bosch@rudolfsteinerzorg.nl Den Haag
Florinde Damen, florinde.damen@gmail.com Den Haag
Esther Dillingh, edillingh@hotmail.com Den Haag
Thea Giesen, Thea@KICK-SoVa.nl Den Haag
Sanne Hiddinga, sannehiddinga@gmail.com Den Haag
Beppie de Jong, jongbeppie@gmail.com Zoetermeer
Linda Lawa en Bart van Gent, info@praktijkbikkels.nl, www.praktijkbikkels.nl Den Haag
Marijke de Mare, Marijke@KICK-SoVa.nl Den Haag
Annabel Neto Rodrigues, a.neto@live.nl Vlaardingen
Erica Verhoog, verhoog.e@hsleiden.nl Leiden
Clara van der Wal, regenboogpad@gmail.com Rotterdam